Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum Katona József Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Felnőttoktatási Gimnáziuma  
  FőoldalElérhetőségLevelezésAktuálisTovábbtanulásBelső  
-
-
-
-
-
 
- -
1 százalék
 
A Nagy-Szivárvány Alapítvány támogatásával megvalósult
2016-ban (ÚJ képek)
 
A tanév rendje
 
eKréta

------

 
 
 

Közösségi szolgálat

Az Iskolai Közösségi Szolgálatot Támogató Rendszer

 
Együttműködési megállapodás fogadó intézményekkel sablon
Együttműködési megállapodás nyugdíjassal sablon
 
További információk:
Vaskó Ilona
Tel.: 1/320-8224, 115 m.

vaskoi[kukac]katonaj-mkszig[pont]hu
 

Közösségi szogálat

Iskolaújság

Lapozható változat
(
használd az 1:1 gombot az olvasáshoz)

PDF formátum
 
ÚJ SZÁM - 2015. ősz
 
SZÓVILÁG 2017-01/02
a MAGYOSZ szakmai magazinja
Vendégszerkesztő a KATONA

 
Diákújságíró tehetségfejlesztő program megvalósítására
a Katona József Szakközépiskolában tájékoztató (PDF)
 

Ökoiskola

 

Köszönjük a támogatást

NETPositive
 

Az iskola virágosítását támogatta:

Bakker

A sziklakert építését támogatta:

Márkakő Kft.

A sziklakert beültetését támogatta:

Kék Pipacs Kft

Flora Nostra Évelőkertészet

STARKL

 

ESZA

Beszámoló a "Csak Rajtad múlik"
Egészségnevelési és drogprevenciós
pályázat megvalósulásáról

Támop

Nemzeti Fejlesztési Ügynökség

"ESZA" Társadalmi Szolgáltató Nonprpofit KFT

Erőszakmentes iskola

MONA – Magyarországi Női Alapítvány

Biztonságban az interneten!

 
MűPa
 
 

Szakképzési hozzájárulás

 
a Mester-Diák alapítvány 2013-as
közhasznúsági beszámolója
a Mester-Diák alapítvány 2014-es
közhasznúsági beszámolója
a Mester-Diák alapítvány 2015-ös
pénzügyi beszámolója

Hasznos oldalak:

OKM.hu NSZFI
Oktatási Hivatal FPPTI
Az Oktatási Jogok Biztosának Hivatala Sulinet portál
TISZK - Észak Pesti Térségi Integrált Szakképző Központ Pályázatfigyelő
Felvesznek.hu Tiéd a tér
 

Katona

Büszkék vagyunk és gratulálunk


 



Ezzel a jutalommal szeretnénk a BGSZC Katona József Középiskola vezetése és tanárai,
Szülői Szervezete és az iskolát támogató Nagy –Szivárvány Alapítvány nevében gratulálni,
hogy a 2016-17-es tanév 2. félévére kiírt pályázatot megnyerte.

A nappali tagozaton:

Balpataki Alina,
10.E osztályos tanuló

A felnőttoktatási tagozaton:

Dobó Anikó Zsuzsanna,
10.K osztályos tanuló


A pályázat tétje az volt, hogy az első féléves eredményhez képest a legnagyobb javítást kellett saját erőből elérni.

Reméljük, hogy ez a siker még több, hasonló teljesítményre ösztönzi a résztvevőket,
és hogy a jutalommal, hozzá tudunk járulni további felkészülésükhöz!
Reméljük, hogy ezzel jó példát mutat az iskolánk minden tanulójának!

További tanulmányaikban és életük minden területén sok sikert kívánunk:

 
Balpataki Alina
10. E
Dobó Anikó Zsuzsanna
10.K
       
       

Ezzel az Oklevéllel és jutalommal szeretnénk a BGSZC Katona József Középiskola vezetése és tanárai,
Szülői Szervezete és az iskolát támogató Nagy –Szivárvány Alapítvány nevében gratulálni

az Abacusan országos matematikai csapatversenyen elért I. helyezéshez.

Résztvevők:

Czímer Klaudia
Nagy Réka
Postás Zsófia
Szabó Dániel
Vass Tamara

11. B osztályos tanulók

Felkészítő tanáruk: Csordás László

Reméljük, hogy ez a siker még több, hasonló versenyre ösztönzi a résztvevőket, és hogy a jutalommal,
hozzá tudunk járulni további felkészülésükhöz!
Reméljük, hogy ez jó példát mutat az iskolánk minden tanulójának!

Köszönjük ezeket a büszke, boldog perceket, amiket eredményükkel okoztak és azt,
hogy öregbítették iskolájuk, a Katona József Középiskola hírnevét!

További tanulmányaikban és életük minden területén sok sikert kívánunk!

   
       
 

A Nagy- Szivárvány Alapítvány pályázatot írt ki a BGSZC Katona József Szakgimnázium, Szakközépiskola és Felnőttoktatási Gimnázium tanárai számára

a tanév „ Leginnovatívabb tanára” címre.

Csordás László és  Virga Krisztina

kolléga, akiket a 2016-17-es tanévben a leginnovatívabb tanárnak választották tanár kollégái,
elektronikus szavazás segítségével

A Katona József Középiskola vezetése és
a Nagy –Szivárvány Alapítvány Kuratóriuma nevében
köszönetünket fejezzük ki a folyamatos és lelkiismeretes munkáért!
Gratulálunk - e cím elnyeréséhez és reméljük, hogy a díjjal járó ajándékkal hozzájárulunk további innovatív pedagógusi munkájához.

További sok sikert kívánunk!

       
   
 

 

 

(A Katona Díj odaítélésének alapvető szempontjairól itt olvashat)

Katona Emlékérmesek - nappali tagozat
 
Chen Huirong
12. BC 
Csomor Mária
12. E
Fodor Bálint Imre
12. BC
Sarkady Ákos
12. A
       
       
 
       
Hegyi Dániel
12. Z
Kovács Balázs
12. L
Kubinecz Achilles
12. K
Loboda Márk
12. S
       
Tóth János
12. O
Tóth Péter
12. O
Valachiné Virág Noémi
12. L
Zatykó Zsolt
12. L
 
       
 
 

A "Szépírás a kézírás" verseny döntőjében -2017. 04. 27. -
arany minősítést ért el

Bató Henrietta

10.E osztályos tanulónk.
Rendszeres, következetes gyakorlással és hibátlan, szép kézírásával érte el ezt az eredményt.

A versenyről készült képek és a díjazottak pályamunkái itt megtekinthetők:
http://wm-iskola.hu/hirek/szepiras-keziras-donto


Gratulálunk!



 
 
 

Ismét siker egy versenyen!

Egyetlen budapesti iskolaként a mi iskolánkból is kisorsoltak egy osztályt!

A március 9-ei díjátadóval lezárult az OGYÉI által 2016. őszén kiírt, két, a közétkeztetéshez kapcsolódó pályázat. Az ünnepségen megismerhettük 2016. TOP 50 menza ételét, amelyeket a kis- és középiskolások legjobban kedveltek, valamint 2016. nyertes közétkeztetőjét.

A pályázatnak sikerült az egész országot behálóznia: összesen 44 különböző városból indultak az osztályok és a közétkeztetőik a pályázatokon. Az induló osztályoknak csupán 24%-a volt budapesti, az indulók településeinek
37-37 százaléka helyezkedik el a Dunántúlon és a Duna-Tisza közén és 26 százaléka a Tiszántúlon.
A Keressük Magyarország top 50 menzaételét! pályázattal 298 osztályt, azaz nagyjából 7500 gyermeket sikerült
megmozgatnunk. A „Ki lesz 2016 közétkeztetője?” pályázatot 41 főzőkonyha vitte végig a gyermekkel párhuzamosan.

A díjátadón átadtuk a tizenhárom, közjegyző felügyelete alatt kisorsolt, szerencsés osztály számára a 100.000 Ft értékű Erzsébet utalványt, amelyet az ez évi osztálykirándulásukhoz használhatnak fel.

Gratulálunk!

A díjátadóról a televízió is beszámolt.
http://www.mediaklikk.hu/video/hirado-m1-600-2017-03-10-i-adas/
(19:05-től indul a riport)

 





 
 
 

(A Katona Díj odaítélésének alapvető szempontjairól itt olvashat)

Katona Emlékérmesek - nappali tagozat
 
Gulyás Zsanna Tilla
13. C 
Hanák Gabriella
13. C
Kormáromi Brigitta
13. B
     
     
Botos Enikő
12. K
Cadar Gábor
12. L
Juhász Anikó
12. N
     
Kovács Gábor István
12. L
Veréb Vanda
12. N
 
 
     
 

 

 

Tóth Péter 12.O
osztályos tanulónk
a Magyar Elektrotechnikai Egyesület és a Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum által meghirdetett
“Működj!” című pályázatán

Kupak elektronika

című eszközével bekerült a nyertesek közzé és részt vett a díjátadáson,
ahol értékes tárgynyereménnyel is gazdagodott.

Leírás: Egy olyan eszköz, amely figyelmeztet egy előre beállított időközönkénti vízfogyasztásra.
Figyelmeztetése hanggal és fénnyel történik. Célja az egészséges életmódra való ösztönzés, törekvés.

Bővebb információk:

Az eszköz részletes leírása

https://www.youtube.com/watch?v=LDBDLTYmF1c

https://www.youtube.com/watch?v=Fg6iMSZSsOc

 





 
 
 

Csaba Dániel, 12.C
osztályos tanulónk benyújtott egy pályaművet a <19 Szabadfogású Számítógép versenyre
(http://verseny.c3.hu/2015/nyertesek/),
ahol is a 300 beérkezett munka közül bekerült a 10 legjobb alkotás, így a 10 nyertes közzé.
2015. december 5-én a Bálna Budapest épületében részt vett a díjátadáson,
ahol értékes tárgynyereménnyel is gazdagodott.

A 10 nyertes művet 2015. december 5-e után, tíz napon keresztül kiállították az Új Budapest Galériában,
a Bálna Budapestben.





 
 
 
Cikk Somos Béláról
- iskolánk korábbi tanára, költő, író -


 
 
 

Kovács Miklós, 12. C osztályos tanulónk beszámolója a
Global Fairness Leeds-i diáktalálkozójáról

Global Fairness

 
 
 

A "XIII. kerületért" 2015-ös tanulmányi versenyen elért

II. helyezésért

a 11.A és 11.C osztályoknak

 
 

(A Katona Díj odaítélésének alapvető szempontjairól itt olvashat)

Katona Emlékérmesek - nappali tagozat
 
Baltringer Gyöngyi
13. B 
Brancesz Rebeka
13. B
Erdélyi Melinda
12. D
Kárpáti Viktória
13. C
       
Lábas József
13. C 
Lenkei Tímea
13. B
Medgyesi Alexandra
12. D
Rigó Anna
13. B
       
  Szobonya Csaba
13. C
Tarsoly Zsófia
13. B
 
   
       
 
       
Baksai Andrásné
12. L
Csendom Tímea
12. L
Lőrincz Eszter
12. Z
Miklós Balázs
12. K
       
  Szatmári Katalin
12. M
Vitéz Klaudia
12. Z
 
   
       
 

Egyéni rekordot és majdnem világcsúcsot lőtt Hanák Gabriella - iskolánk tanulója - Hannoverben.

A 18 éves angyalföldi sportlövő nem várt magától arany- és bronzérmet érő szereplést.

A cikk teljes tartalma:
http://www.utanpotlassport.hu/2015/05/07/fegyverbaratsag-2/

 

Gratulálunk!


Fotó: IHCS
 
 

A 2014. október 19-én megrendezetett

Birkózó Budapest Bajnokságon

iskolánk tanulója

Füle Andor,
10.A osztályos tanuló

I. helyezést

ért el!

Gratulálunk!

 
 

(A Katona Díj odaítélésének alapvető szempontjairól itt olvashat)

Katona Emlékérmesek - nappali tagozat
 
Angi Zita
13. C 
Dobos Felícia
12. D
Fazekas Anett
13. B
Gallardo Güere
David Enrique
13. B
       
Nagy Dániel
12. A 
Reptsik Alexandra
13. C
Solymos Ottó
13. C
Sprecher Ildikó
13. B
       
Tergulicza Petra
12. D
Tóth Viktória Roxána
12. FG
Várhegyi Martin
13. C
 
 
       
 
       
Botos Edina
12. K
Dánél Éva
12.S
Gabeschitz Gabriella
12. L
Lévai Krisztina
12. S
       
Nagy László
12. M
     
     
       
 

 

Az Óbudai Egyetem Bánki Donát Karán,
a 2014. április 9-én rendezett
országos LEGO EV3 robotprogramozási versenyen


iskolánk tanulói, a 'Katona 10.C' csapata

II. helyezést

ért el.

A csapat tagjai:

Burus Bence, 10.C
Csaba Dániel, 10.C
Kovács Miklós, 10.C

Gratulálunk a kiváló eredményhez és a jutalomhoz!

 
 

A "XIII. kerületért" tanulmányi versenyen elért

I. helyezésért

a 12.B osztálynak
Katona József Szakközépiskola és Felnőttoktatási Gimnázium
(osztályfőnök: Solymosiné Bakcsi Vera)

A 13. kerületi TV műsora a nyertes osztályról ITT!

(az oldalon 'A tanulmányi verseny nyertesei' linkre kattintva érhető el)


 
 

Sportsikereink, sportélet a Katonában 2014-ben!

A sportéletről szóló beszámoló, Némedi Károly írása letölthető

INNEN PDF formátumban!

Egy kis ízelítő:

Minitramp

Arany Fokozatú Tornász Iskola
Vámos Évi, Zvolenszki Szilvi
Lenkey Timi, Kárpáti Viki,
Jakubecz Tziánó, Dalmadi Peti,
Vén Józsi… és a többiek

Minitramp

Magdus Józsi (balról az első) egyéni függeszkedésben bajnok,
Füle Andor (balról a harmadik)
többszörös diákolimpia győztes birkózó

Minitramp

a 13.C osztály csapata a Szellemi Diákolimpián az országos döntőig masírozott, ahol az előkelő XI. helyen végzett!

 

Minitramp

Hanák Gabriella, 11.C
sportlövő
Nemzeti Bajnok,
Diákolimpia Bajnok,
EB VII. helyezett

Minitramp

Kerstner Richárd 12.FG
ökölvívó
Felnőtt magyar bajnoki III. helyezett

Minitramp

Nagy Dániel 12.A
úszó
Budapest Diákolimpia bajnoka, országos Diákolimpia II. helyezett 100m hátúszásban

 
 

A 2013. évi Teöreök Aladár Országos Tanulói Gépíróversenyen
Ifjúsági I. kategóriában

II. helyezett

Simon Dániel Endre, 13. E
Katona József Szakközépiskola és Felnőttoktatási Gimnázium
(felkészítő tanár: Körtési Erzsébet)


 
 
 

(A Katona Díj odaítélésének alapvető szempontjairól itt olvashat)

Katona Emlékérmesek - nappali tagozat
 
Bujdosó Brigitta
13. E 
Erdélyi Barbara
13. E
Gaál Beáta
12. D
Vajkai Regina
12. D
       
 
       
Böjtös József
12. L
Dopita Ibolya
12.N
Germán Richárd
12. S
Junák Imre
12. M
       
Kiss Szilvia
12. S
Lázók Renáta
12. S
Szemlics Beáta
12. L
 
 
       
 

A Bánki Donát Főiskolán, 2013. április 17-én rendezett
országos LEGO NXT robotprogramozási versenyen


iskolánk tanulói, a 'Katona' csapata

III. helyezést

ért el.

A csapat tagjai:

Horváth János 12.F
Szobonya Csaba 11.C

Gratulálunk a kiváló eredményhez és a jutalomhoz!

 
 
 

(A Katona Díj odaítélésének alapvető szempontjairól itt olvashat)

Katona Díjasok - nappali tagozat

       
Dánielfy Dóra Barbara 
13. E
Dénesi Diana 
12. D 
Ispánky Nikolett
12. D
Solymosi Andrea
12. G
       
  Szajkó Gabriella Alexandra 
13. E
Uszkay Zsanett 
13. E
 
   
       
       
Katona Emlékérmesek - nappali tagozat
 
Enessey Melinda
13. E 
Koch Nikolett
13. E
Rinyu Anita
12. D
Sándor Emese
13. E 
       
 
       
Hajdu Gábor Lászlóné 
12. M 
Hornyák András 
12.M 
Hornyák Szilvia
12. M
Láng Roland
12. M
       
Molnár István
12. L
Simon Beatrix
12. K
Volányi Alexandra
12. M
Volányi Angelika
12. M
       
       
 
Rózsa Ida a Felnőttoktatási tagozat nappalis 12.K osztályos tanulója

az ELTE Eötvös József Kollégiuma Tanulmányi versenyének,
Angol(nyelv és irodalom angol nyelven) tantárgyból

I. helyezést

ért el 2011. december. 3-án.
Ezzel kapott egy helyet a következő tanévtől az Eötvös Kollégiumba
és tanulmányait végig mentorok fogják kísérni!

Gratulálunk kíváló eredményéhez és jutalmához! Sok sikert!

Rózsa Ida Rózsa Ida
 
 

A diákolimpia "C" korcsoportos országos döntőben

Hanák Gabriella, 9.C

lövészet sportágban
(légpuska 40 lövés)

I. helyezést ért el.

(2011. október)

GRATULÁLUNK!


  Hanák Gabriella  
     
 
 

(A Katona Díj odaítélésének alapvető szempontjairól itt olvashat)

Katona Díjasok - nappali tagozat

       
Harangi Fruzsina Hatvanger Noémi Litavecz Mária Szabados Anna
Harangi Fruzsina Hatvanger Noémi Litavecz Mária Szabados Anna
       
Laukó Zsolt Rajkai Attila Sveda Balázs  
Laukó Zsolt Rajkai Attila Sveda Balázs  
       
       
Katona Emlékérmesek - nappali tagozat
 
Fehér Andrea Nick Annamária Ordas Kitti Anita Török Zsófia
Fehér Andrea Nick Annamária Ordas Kitti Török Zsófia
       
  Borbély Zsolt Géber Dávid  
  Borbély Zsolt Géber Dávid  
 
 
       
Berecz Márton
12. N
Ferenczi Anikó
12. M
Klinkó-Móka Szilvia
12.M
Rádulyné Rábaközi
Szilvia Zsuzsanna
12.M
Berecz Márton Ferenczi Anikó Klinkó-Móka Szilvia Rádulyné Rábaközi Szilvia Zsuzsanna

 

 

Iskolánk 2 új, nagy létszámú informatika teremmel bővült

M3-as terem (32 fős)

-

 

10-es terem (30 fős)

 

Budapest Főváros Önkormányzata

igazgató
részére

adományozott

hosszú éveken át végzett kiemelkedő és odaadó pedagógiai munkájáért,
mellyel jelentős mértékben járult hozzá a diákok eredményes oktatásához-neveléséhez.

 

 

(A Katona Díj odaítélésének alapvető szempontjairól itt olvashat)

     
Douda Tímea
13. E
Kollárik Zsófia
12. D
Séllei Zsanett
12. F
Douda Tímea Kollárik Zsófia Séllei Zsanett
     
Biriki Lajos
Bíró Tímea Fülöp Mátyásné
     
Lángné Budai Krisztina Nagy Andrea Németh Krisztián
     
  Turán Anita  
   

 

 
Csurcsia Péter Zoltán
 

A kiváló tanuló-mentor-pár 2009

mentora kitüntető cím nyertese

Solymosiné Bakcsi Vera

 

résztvevője Gépészeti alapismeretek szakcsoportban

 

A XIII. kerületi diákolimpia középiskolás teremlabdarúgó tornán iskolánk tanulói

III. helyezést értek el.

(2009. január)

 

A 12.D osztály a Szalagavató táncok versenyén

II. helyezést ért el.

(2009. január)

( - TOVÁBBI KÉPEK - )

12.D

 

Juvenes Translatores fordítási verseny résztvevői:

Molnár Norbert,
Szabados Anna,
Török Erik,
Varga Roland

(2008. november)

 
Ifjúsági öttusa-világbajnokság
Bulgária, Albéna
2008. szeptember


Horváth Anita 13/B gimnáziumi nyelvi
előkészítős tanulónk eredményei.
Csapat:
1. Magyarország (Kovács Sarolta, Tóth Adrienn,
Horváth Anita)
2. Anglia
3. Németország

VILÁGBAJNOK
Váltó:
1. Magyarország (Kovács Sarolta, Tóth Adrienn,
Horváth Anita)
2. Fehéroroszország
3. Csehország

VILÁGBAJNOK
Lányok egyéni:
18. Horváth Anita
 
Horváth Anita
 
Az „Így használom a digitális eszközöket” című pályázat nyertese

Vit Olivér,

iskolánk tanára!

Az Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet, a Calderoni Taneszköz-információs és Oktatás-technológiai Központ, a HunDidac Magyar Taneszközgyártók, Forgalmazók és Felhasználók Szövetsége, az Informatika-Számítástechnika Tanárok Egyesülete, a Nemzeti Tankönyvkiadó Zrt. és az Új Pedagógiai Szemle által 2008. április 30-án meghirdetett, nyilvános pályázatra összesen 104 értékelhető pályamű érkezett.

Az Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet, a Calderoni Központ és a Nemzeti Tankönyvkiadó Zrt.

1. díját nyerte

Vit Olivér (Budapest)

Korlapok (történelem, középiskola)

hivatalos weblap

Vit Olivér

 
Szakmacsoportos szakmai előkészítő érettségi tantárgyak országos versenye

Ügyviteli alapismeretek tantárgy döntő eredményei: (2008)

IV. helyezett:

XIV. helyezett:


Farkas Árpád, 12. H
érettségi mentesség, emelt szintű 100%-os jeles osztályzat

Németh Szandra, 12. E
érettségi mentesség, középszintű 100%-os jeles osztályzat

 
Horváth Anita 11/B gimnáziumi nyelvi előkészítős tanuló elnyerte az
"Élen a tanulásban élen a sportban" fővárosi kitüntető címet.
  Horváth Anita a tanulásban és a sportban nyújtott kimagasló teljesítménye  
elismeréséül a Fővárosi Önkormányzat Egészségügyi és Szociálpolitikai Bizottsága,
valamint Oktatási és Ifjúságpolitikai Bizottsága által közösen
szervezett ünnepségen veszi át az "Élen a tanulásban, élen a sportban"
fővárosi kitüntető címet. 2007. május
Horváth Anita
 


Kumite - kadett korosztály

IDŐPONT
VERSENY
ELÉRT EREDMÉNY


 

2004. szept.
2004. nov.
2004. nov 28.
2005. jan. 15.
2005. márc. 19.
2005. márc 26.
2005. ápr. 17.
2005. ápr. 23.
2005. ápr. 30.
2005. máj. 07.
2005. máj. 14.16.
2005. máj. 21.
2005. máj. 27-29.

2005. nov. 12.

 

Ablon Kupa nemzetközi
JKA Magyar Bajnokság
Balaton Kupa nemzetközi
WKF. Slovenia nemzetközi
JKA diákolimpia
XIV- Gerecs Open nemzetközi
V. WKF Magyar Bajn. elődöntő
Pozsony nemzetközi
WKF Magyar Bajnokság
JKA diákolimpia Tököl
JKA nemz. felnőtt csapat, Berlin
JKA Stílus OB Törökbálint
JKA-EB Belgrád

Ippon-Shobu Magyar Bajnokság

I.
I.
III.
II.
I.
I.
III.
III.
III.
III.

I.
IV-VI.

I.











I.

II.

II.

 
 


Büszkék vagyunk arra az 5 tanulónkra, akik a Fõvárosi Közgyûlés Oktatási Bizottsága által kiírt "FÕVÁROSI DIÁKÖSZTÖNDÍJ" pályázaton a 2004/2005-ös tanévre diákösztöndíj-támogatást nyertek.
Iskolánk tanulói is pályáztak erre a kitüntetõ címre.
Mindannyian kiemelkedõ tanulmányi eredményükkel, tanulmányi és egyéb verseny eredményeikkel és közösségi munkájukkal érdemelhették ki a lehetõséget.
A bíráló bizottság 5 fiatalt érdemesnek talált az ösztöndíj elnyerésére.

Ezúton is szeretnénk gratulálni nekik:

 
Albeker Krisztina 12.E.
Liptai Krisztina 12.D.
Mészáros Tímea 12.E.
Petri Henrietta 12.E.
Réz Renáta Anikó 12.C.

A Katona József Mûszaki Szakképzõ Iskola és Gimnázium vezetõsége
 

 

Büszkeségeink


 
Ezen az oldalon iskolánkban végzett, kiemelkedõbb eredményt, pozíciót elért személyekrõl kaphat információt. A név után zárójelben az iskola befejezésének éve szerepel.

 
Martonosi György (1962) a Zeneakadémia dob szakának tanára
 
 
Dr. Müllner Jenõ (1963) szerkesztõ-újságíró
Julicskai Attila (1963) a Nemzeti Sportcsarnok igazgatója
Berbekucz Viktor (1975) fegyverkovács
 
 
Dr. Bardócz T. András (1978) a XIII. Kerületi Pedagógiai Szolgáltató Központ közoktatási szakértõje
Eötvös Gyöngyi (1994) újságíró, a Luxushajón dolgoztam címû könyv szerzõje
Nyíri Bernadett (1994) újságíró, rovatvezetõ
 

 

 
minden jog fenntartva - Katona József Műszaki, Közgazdasági Szakképző Iskola és Gimnázium - 2010